2. PIVKAN – 2. dani dobrog piva Zagreb 20.-21.05.2011. – Dani Češkog piva – OTKAZAN

napisano 21. svibnja 2011. pod Novosti

Poštovani ljubitelji piva – drugi dan, subota, 21.05. NEĆE BITI PIVKANA.
Naime, zapisnikom i usmenim rješenjem Državnog inspektorata Republike Hrvatske broj 556-16-02-02/69-12-87 od 20.05. u 23,00 sata zabranjen je daljnji rad PIVKANA zbog neispunjavanja formalno-tehničkih uvjeta za održavanje manifestacije.

Zahvaljujemo se svima koji su posjetili manifestaciju u petak i ispričavamo se svima koji nažalost neće moći uživati u degustaciji 45 vrsta originalnog češkog piva. Nastojat ćemo u skladu s uputama otkloniti nedostatke i u neko skoro vrijeme omogućiti i onima koji su zakinuti i koji su planirali doći u subotu da svoja nepca osvježe dobrim češkim pivom. No o tome više kad se stvore uvjeti. U svakom slučaju nećemo gasiti PIVKAN!

Za Društvo prijatelja piva – Neven Pufnik – Puf

Nema komentara

No comments yet. Be the first!

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.